top of page

Kde se můžeme potkat?

IMG_20220801_135756_edited.jpg

pHysio prostory

Adresa:
6. května 25, Bohuňovice, 78314

(u Olomouce)

Rozmanitá výbava pro dogfitness i jiná cvičení, která situace vyžaduje. Neklouzavá umělá tráva v hlavní cvičící místnosti s odtlumeným povrchem.
Utulná druhá místnost, kde probíhají ošetření, s televizorem pro případné pouštění videí a výukových materiálů.
Pohodlný gauč, příjmné deky, polštáře a knihy samozřejmostí.

V případě háravek a cvičení prosím vemte s sebou hárací kalhotky (není možné po každém cvičení plně uklidit povrch (umělou trávu) cvičící místnosti tak, aby z následujícíh lekcí cvičení něco praktického měli i psi. 

Rovněž je důležité myslet na pravidelné vyvenčení venku, aby nedocházelo k nehodám na místě. Tím se obíráte o váš cvičící čas, neb je nehodu nutné vždy okamžitě uklidit!

physio_mistnost1.jpg
IMG_20220916_083149.jpg

Jak se ke mě dostanete?

Hledáte světle žlutý dům s hnědými dvěřmi uprostřed a s kovovým zábradlím na chodníku, v okně pak uvidíte pHysio cedulku 

autem: Když pojedete od Hlušovic musíte minout Centrum zdraví (bazén), které budete mít po pravé straně. Po levé pak před vámi uvidíte křiklavě zelené Potraviny. No a hned druhý následující dům po leve straně je pHysio provozvna.

Ve směru od "státní" ať z Olomouce nebo Štěrnberka jedete na kruháčí do Bohuňovic "rovně", pak stále po hlavní až minete kostel po levé straně ... a hned pár domů po pravé straně jste na místě.

Parkování: pár míst je přes cestu naproti budově (pozor kde přesně stojíte! a abyste netrčeli do cesty) nebo využijte parkovací plochu u bazénu - Centra zdraví

pěšky: Z hlavního nádraží ...

1) se vydáte směrem od kolejí, ty budete mít za svými zády. Půjdete stále rovně mezi polem po levé straně a domy po pravé straně. Projdete kolem hřbitova, který budete mít nalevo a půjdete po cestě mírně doprava (mezi domy). Dojdete k hlavní cestě a ke kostelu, kde zatočíte doprava a jdete rovně až dojdete k domu se zábradlím - jste na místě.

2) půjdete podél kolejí k přejezdu se závorami. Přejdete hlavní cestu a podél ní ce vydáte doleva. Jdete rovně, minete Hrušku, Bazén, zelené potraviny až jste na místě (viz autem od Hlušovic). 

u vás doma 

Někdy je tato varianta vhodnější z mnoha důvodů (nejezdíte autem, pes by cestování špatně snášel, atd.).

Pokud to časové možnosti vám i mě dovolí, ráda po domluvě dojedu prakticky kamkoliv. 

313985700_502615241910827_7661727778574141571_n.jpg
IMG_20220208_183423.jpg

Nejsteli si jistí, zda by pro vašeho psa mohla být fyzioterapie přínosná, neváhejte mě kontaktovat a zkusíme si vaši situaci rozebrat.

bottom of page